Sirenelunch 04/02/2019

Samen voor activiteiten in de buurt!

Sirenelunch 04/02/2019

De Sirenelunch bij “Alles onder één dak” is een mooi succes geweest. Een lunch voor diverse professionals uit de wijk om 12:00 uur tijdens het vaste moment elke eerste maandag van de maand. Wij als stichting hebben ons voor mogen stellen aan de (nieuwe) professionals uit onze wijk en dat soort momenten zijn wij altijd enorm blij mee.

Door samen te werken met diverse professionals uit onze wijk kunnen wij meer betekenen en meer realiseren. Wilt u als professional ook eens langs komen bij Buren voor Buren? Neem dan gerust contact met ons op via info@burenvoorburen.nl

Hieronder een greep uit het overzicht, de foto’s zijn gemaakt door Martin Jansen, vrijwilliger en tevens bestuurslid van Stichting Buren voor Buren Nederland.